LoS

Tymczasowe forum Legends Of Shinobi


#1 2010-12-12 21:42:58

LukiOgarniacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 10
Punktów :   

Naruto

Uważam że Naruto jest zgorszony na Losie... Powinien być chociaż trochę polepszony, ponieważ np Lee ma dokładnie to samo co rasengan a może bić tym na odległość. Również Naruto Nisen Rendan jest zgorszony... jest 4 czarem a bije mniej niż 3... np jak bije po 1000 z rasengana to nisen bije po 900. Czy na Lee jest to samo że 4 czarem który zabiera więcej chakry bije się mniej niż 3 ? Naruto leci wolno Tai jak i Atack Speed. To może w ostateczności zostać bo nie przeszkadza tak bardzo w grze. Zauważcie że połowa serwa gra Lee więc myślę że jest lepszy od pozostałych profesji.

To by było na tyle. Jak sb coś przypomnę to jeszcze tutaj napisze.

Pozdro. Luki Ogarniacz

Offline

 

#2 2010-12-13 15:44:17

szy1sw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Naruto

No tak ale naruto ma klony i one już chyba expa nie zabierają nie? Wiem że klony są słabe ale to zawsze plus.


Moje postaci: Rain

Offline

 

#3 2010-12-13 17:08:05

LukiOgarniacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Naruto

Naruto w Mandze ogólnie zawsze robi clony itp. a Gaara ma lepsze clony na losie Po za tym można je szybko zabić i wydaje mi się że powinno być wprowadzone coś takiego że można więcej robić klonów tylko to by zabierało więcej chakry.... Np 4 clony zabiera ci 400 many jednorazowo.. następnie robisz po 2 clony i one ci odbierają po 200 chakry, następne 2 - 400 chakry, następne 2 - 550 albo coś koło tego. I można by zrobić tak że te clony układały by się zawsze 3 kratki dalej od nas jako summony a nie dwie, ponieważ umożliwiło by to szybsze przemieszczanie się z nimi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agroekonomia.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl www.farmumb.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl