LoS

Tymczasowe forum Legends Of Shinobi


#1 2010-12-12 23:55:28

Wajda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Pomysl na lasta

Witam niedawno wpadlem na doskonaly pomysl ..Otoz jest to pomysl na ostatni trans (250 lvl ) Bylo by tak.. wbijal by sie sam.Chodzi mi o to zeby ostatni trans dodawal grozy , tak jak w anime <Shippuuden> Dokladniej; Np: Taki Sasuke  - staly trans   (Shippuuden) bijesz sobie monstery ,ludzi  nawet i trainery  i kai by wchodzila sama (np ;35 sek) i masz 35 sek zeby z orac takiegos typa czy cos; D .. Nie umiem zbyt dobrze tego wytlumaczyc ;d ale w miare wiecie o co chodzi ; D i zeby last dawal np o 50 % wieksze hity.. Mysle ze to rozpatrzycie heh; D

Offline

 

#2 2010-12-13 17:11:59

LukiOgarniacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pomysl na lasta

Myślę że łatwiej by było wprowadzić na tym 250 lv jakiś czar typu Sharingan albo coś który by trwał właśnie 30 sec i działałby tak jak mówisz czyli powiększone hity i wszystko ale tylko na 30 sec. A jeśli już to powinno być to ograniczone np 2 razy na dzień albo żeby focusa trzeba było na to... Nie wiem. W każdym razie jakieś ograniczenie bo było by tak że expi sb 250 lv i wbija po nich 2 typow i wtedy ten koles ma 100 % szans ze padnie bo obydwaj to włączą i padnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.agroekonomia.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl www.nh-team.pun.pl www.farmumb.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl