LoS

Tymczasowe forum Legends Of Shinobi


#1 2010-12-14 17:19:41

Boro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 4
Punktów :   

Pacc

Co sie dzieje czekam juz miesiac na pacca a go nadal nie ma! To jest zwiazane z jakims bugiem czy zwirowi sie nie chce?

Offline

 

#2 2010-12-14 17:41:50

Golona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pacc

mnie to juz zaczyna wku***** jak mozna tak sobie leciec w **** ...... ktoś robi przelew, daje zarobic a przynajmniej utrzymuje serwer..... a tu prosze czeka sie na paca ..... z tego co mi wiadomo to zwir ma jakis problem. Ale jesli po prostu mu sie nie chce i olewa ludzi to pozdro bo jesli nic sie nie zmieni to juz nikt nic nie  bedzie kupował ...... Wygląda jakby wyłozył **** na LoS'a

Offline

 

#3 2010-12-14 17:51:56

jastrzomb12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pacc

Ta potwierdzam... Wczoraj niby też byl pacci mial rozdac i co? Wyszedł sobie od tak sobie, jak nie ma czasu to niech da prawa Sharku i będzie gites majezon tak samo Tamashi i Jacolos w chuja se tna, jedynie co to sharku zostal na tym serwie.

Offline

 

#4 2010-12-14 18:31:04

Boro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pacc

Ewidetnie Sharku sie tylko tym zajmuje gdyby nie tworzyl tego forum do bysma chu.. widzieli a poza tym Zwir zbiera sobie opinnie kretacza i oszusta..Kto chce takiego admina, ktory byl 2 razy na servie byl i olewa graczu thx 2 up za powiadomienie

Offline

 

#5 2010-12-15 17:13:18

Golona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pacc

popieram was całkowicie. Dla mnie liczy sie juz tlyko Sharku ,a widać ze reszta ma to w dupie..... sokoro nawet forum nie zrobili i jeszcza raz brawa dla BN Sharku ze został z nami i zrobił Forum .

Offline

 

#6 2010-12-15 17:24:32

mafi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pacc

Gdyby BN sharku byl by adminem glownym tego ots'a to kazdy z polski by wiedzial ze jest los.
Nie wiem ale mysle ze JACOLOS zaklada swoj ots.
http://wono-cj.net/   albo po prostu ktos sie tak samo nazywa.
Moze ten ots bedzie git bo wydaje mi sie ze jacolos jest dobry GM tylko zwir nie wspopracuje z nim i robi new ots!!!
({[BN sharku ani wszyscy inni nie dawajcie mi bana bo tylko chcialem zeby ludzie zobaczyli!!PLS)}]

Bardzo prosze zeby ktos mi na PW wyslal ots naruto!!

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksmkrosno.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.demo.pun.pl www.bolestasoft.pun.pl