LoS

Tymczasowe forum Legends Of Shinobi


#1 2010-12-12 17:49:07

jastrzomb12

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Kilka Spraw..

Po pierwsze:
Straciłem kiedyś chate jak już nie było forum... Nic nie wiedziałem że trzeba płacić jakiś czynsz - nie było żadnego powiadomienia ani nawet 1 dnia zwłoki żebym mógł uregulować dług... Przez to zniknęło mi z chaty heavy anbu legi. saske arm i anbu mask - dzień wcześniej wylocone z Zarakiego ( rs ) i jakieś śmiecie ( kilka cc speed glovy itp. )
Po drugie:
Mialem jeszcze dzien pacca a juz nie moglem uzywac przywilejow paccowych
Następnie: Pvp - Zero null przydaloby sie zwiekszyc moc spelli o 30% gdzieś

Byl jeszcze control ale juz napisane.

@edit
Sprawa odrazu została zgłoszona do BN Sharku - mam wiele osób mogących potwierdzić prawdziwość mojej wypowiedzi, jeśli potrzeba mogę podać nicki na priv. Co do nicku to Master Hunter jak kolega Golona niżej napisał.

Ostatnio edytowany przez jastrzomb12 (2010-12-12 20:35:53)

Offline

 

#2 2010-12-12 18:37:05

szy1sw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kilka Spraw..

Może podaj swój nick itp. a adm sprawdzi czy faktycznie to posiadałeś:P


Moje postaci: Rain

Offline

 

#3 2010-12-12 18:43:48

Golona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kilka Spraw..

A wiec tak jestem kumplem jastrzebia Nasze nicki to Master Hunter i Golona kolega zapomniał dodac ze wiele straciliśmy sysyłając sms i nie wiadomo czemu nie dostawalismy cod . . . ale najwazniejszą sprawą są itemy które przepadly podczas utraty house. Podkreślam ze nie była to nasza wina gdyż nie zostaliśmy poinformowani o czynszu i nie bylo mozliwosci zadnych odwołan .... pisałem do BN ale ciagle było ze żwir musi ingerowac a on był nie obecny dziekuje ^^

Offline

 

#4 2010-12-12 18:54:12

Neo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kilka Spraw..

Domki tracilem nawet mając dziesiątki cc  w depo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hospicjumdladzieci.pun.pl www.bolestasoft.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.lostarysacz.pun.pl www.demo.pun.pl